Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Лубриканти

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • >
 • >|

Складно уявити життя дорослих людей без інтимних стосунків. Вони потрібні не тільки для продовження роду людського, але і для того, щоб додати в життя яскравих фарб і нових емоцій, доставити чуттєве задоволення і насолоду собі і своєму партнерові. Допомогти з останнім можуть не тільки секс іграшки, а й спеціальні лубриканти. І нерідко використання деяких секс іграшок, наприклад, гаджетів для анального сексу, рекомендується тільки за умови використання спеціального допоміжного мастила.

Для чого потрібен лубрикант?

Перш за все, що таке лубрикант? Це особлива мастило, яку використовують під час інтимних стосунків, не тільки вагінальних, але і анальних. Для чого це потрібно? Такі інтимні мастила забезпечують: Плавні і м'які фрикції. Можуть мати охолоджуючий або розігріває ефект Лубриканти зі смаком і ароматом можуть використовуватися як збуджуючі афродизіаки Спеціальний склад деяких видів мастила здатний продовжити час статевого акту, зокрема для чоловіка, і відстрочити передчасне виверження сім'я

Які бувають види лубрикантов

Масла для сексу відрізняються один від одного не тільки своїм прямим призначенням, але і складом. Наприклад, мастила на водній основі вважаються більш натуральними і наближеними до природних, тоді як лубриканти до складу яких входять мінеральні масла - більш синтетичні. Відрізняється і рівень Ph цих коштів. Секс шоп пропонує вам різні варіанти, але оптимальним прийнято вважати рівень від 4,5 до 5,5 - цей варіант універсальний і підходить для будь-якого типу шкіри.

Каталог нашого віртуального магазину пропонує також і гіпроалергенні варіанти мастил. Такі гелі мастила підійдуть людям, що страждають на алергію. Нерідко до складу лубрикантів для анального сексу додають лідокаїн - речовина для продовження статевого акту і зниження больового порогу для новачків, які тільки пізнають усі принади анального сексу.

Дуже корисні лубриканти з антисептиком - вони вбивають шкідливі мікроорганізми, так що використовуючи їх ви ще й піклуєтеся не тільки про своє задоволення, але і про своє здоров'я. Як правило, вартість лубрикантів не сильно відрізняється, і всі вони знаходяться в одному ціновому діапазоні.

Як вибрати?

Якщо ви шукайте такий специфічний товар як гель лубрикант, знайте що ви можете замовити його в нашому інтернет магазині (доставка можлива не тільки в Київ, але і вся Україна знаходиться в діапазоні можливості отримання товарів), звертайте увагу на те, для чого ви хочете купити лубрикант. Варто уважно вивчити його склад, щоб переконатися, що в ньому немає компонентів, що викликають у вас або вашого партнера алергію.

Не варто використовувати мастило, яка знаходиться в пошкодженій упаковці. Не забувайте дотримуватися умов зберігання мастила. Такий момент, як ціна мастила не повинен бути вирішальним для вас в процесі вашого вибору, так як ви заощадите не на придбання мастила для сексу, ви економите на власних приємних відчуттях. Використовуючи крем лубрикант ви зможете оживити свою статеве життя і отримати ще більше приємних вражень.

x
контент