Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Гарантії

Абсолютно всі категорії товарів магазину banana.ua є сертифікованими і гарантовано якісними. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами, які заслужили свій авторитет на ринку секс-індустрії.
Вся продукція виробляється з високоякісних матеріалів, розроблених командою професіоналів, протестованих і отримали необхідні медичні дозволи.
Всі вироби дозволені і допущені до продажу на території України.
Ми ретельно відбираємо постачальників з якими працюємо і піклуємося про здоров'я кожного клієнта.


Варто враховувати і те, що до більшості виробів додається докладний посібник з використання. Настійно просимо вас не ігнорувати і ознайомитися з інструкцією входить в комплект перед безпосереднім застосуванням.Ми усвідомлюємо що вибір товару в інтернет магазині, може створювати певний дискомфорт і збентеження. Саме тому ми намагаємося надати до кожного продукту максимально детальний опис, для створення розуміння того що ви купуєте.


Повернення товару

Перед тим як відправити посилку, ми перевіряємо її на працездатність для виключення продажу клієнту бракованого вироби.
Абсолютно вся продукція інтимного застосування, яка призначена для контакту з людським тілом, не може бути продана повторно і тому обміну та поверненню не підлягає.
У разі виявлення покупцем бракованого товару з боку виробника, заміна товару проводиться безкоштовно.
У всіх інших випадках продукція обміну не підлягає, згідно постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р


Що необхідно для повернення товару, в разі виявлення браку з вини виробника?

- Зв'яжіться з представником нашого магазину по одному з контактних номерів зазначених на сайті, для узгодження умов повернення.
- Обов'язково вкажіть номер, дату і назву товару.
- Варто враховувати, за бракований товар гроші не повертаються. Бракований виріб замінюється на аналогічне, або в разі його відсутності, на товар зі схожими параметрами і близькою ціновою категорією.

x
контент