Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Фалоімітатори: Присоска

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
  • >|

Фалоімітатор з присоскою - це класичний і найпоширеніший вид товарів в секс-індустрії. Традиційно не містить комп'ютеризованого механізму, який би забезпечував вібрацію. Його основною особливістю є те, що він максимально точно передає всі особливості чоловічого статевого органу. Фалоімітатори на присосці є різновидом класичної секс-іграшки. Завдяки присоскам на підставі їх не потрібно тримати в руках під час мастурбації. Це значно спрощує весь процес. Фалоімітатор «Присосок» можна причепити на будь-яку зручну вам поверхню і насолоджуватися сексом з вашим новим другом в зручній для вас позі. Єдиний мінус - всі рухи доведеться виконувати вам.

Деякі фалоімітатори на присоску настільки реалістичні, що мають не тільки яскраво виражену голівку і венозний рельєф, а й мошонку. А деякі мають навіть волосяний покрив. Виконано з ніжного матеріалу, дуже приємного на дотик, і не викликає алергічну реакцію.

Сучасна секс-індустрія просунулася далеко вперед у розвитку фалоімітаторів. Сьогодні ви можете зустріти фалоімітатори на присоску будь-якого розміру, діаметра і кольору. Вони вже навіть не зобов'язані бути реалістичними.

Не забувайте користуватися спеціальним мастилом або лубрікантом. Це зробить проникнення ще глибше, а ковзання легше. До того ж, це убезпечить вас від пошкоджень і мікротріщин. У разі використання великих розмірів, це правило потрібно дотримуватися беззастережно. І обов'язково варто пам'ятати про мастило під час використання фалоімітаторів як анальної іграшки.

Перевагою фалоімітатори на присоску є те, що його можна приклеїти до дна ванною мул стінок душа, і імітувати повноцінний секс не виходячи з ванної кімнати. Фалоімітатор «Присосок» не потребує спеціального догляду. Досить просто помити його з милом і добре висушити. І ваш друг знову готовий до бою. Не рекомендується зберігати під прямими сонячними променями.

x
контент