Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Фалоімітатори: Надувний

Для цінителів різноманітного сексу розробники секс-іграшок винайшли новий вид - надувні фалоімітатори. Цей варіант підійде тим, хто любить збільшувати розмір члена в процесі сексу. Для цього більше не потрібно використовувати кілька іграшок відразу. Надувний фалоімітатор дозволяє регулювати розмір пеніса прямо під час сексу за допомогою спеціального ручного насоса. Адже іноді так складно вибрати потрібний розмір.

Надувний фалоімітатор може стати вашим помічником під час любовних ігор з партнером. Ви або ваш партнер можуть регулювати розмір сексуальної іграшки як до початку сексу, так і після того, як введете його всередину. Це додасть гостроти в ваші відносини і, безсумнівно, урізноманітнює ваше сексуальне життя. Також регулювати розмір фалоімітатори ви можете самостійно в процесі мастурбації.

Під час дуже сміливих сексуальних ігор можна спробувати надувний фалоімітатор під час анального сексу. Головне використовуйте при цьому спеціальну анальну мастило і не поспішайте змінюючи розмір. Це допоможе уникнути травм і продовжить сексуальну насолоду.

Надувний фалоімітатор може виглядати дуже реалістично. Він повторює всі зовнішні ознаки справжнього чоловічого члена: від наявності головки і мошонки, до венозного рельєфу і волосяного покриву. Це дозволить вам насолодитися сексом максимально наближеним до цього.

Надувний фалоімітатор виконаний з дуже ніжного матеріалу, який не боїться змін форми. Крім того їх можна використовувати в душі, тому що такі фалоімітатори не містять комп'ютеризованого механізму. Єдина незручність полягає в тому, що в разі потрапляння вологи всередину фалоімітатори. Його необхідно додатково просушити.

В цілому ж надувні фалоімітатори не потребують спеціального догляду. Головне промити після використання його бактерицидним милом і дати добре висохнути. Зберігати рекомендується в місцях, до яких не мають доступу прямі сонячні промені. При правильному догляді і експлуатації ваш друг прослужить вам досить довго і принесе незабутнє задоволення.

x
контент