Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Фалоімітатори: Cім'явипорскуванням

Для любителів реалістичного сексу з секс-іграшками виробники створили абсолютно новий вид фалоімітаторів з сім'явипорскуванням. Так само як і класичний, фалоімітатор «Сім'явиверження» є прототипом справжнього чоловічого статевого органу з усіма його зовнішніми характеристиками: від розміру і діаметру до наявності головки і венозного рельєфу на стовбурі штучного пеніса. Деякі моделі оснащені ще і мошонкою з волосяним покровом.

Але головна відмінність полягає в тому, що фалоімітатор «Сім'явиверження» здатний еякулювати. Таким чином ви зможете відчути максимально реалістичний секс з фалоімітаторів, включаючи фінальне сім'явиверження. Це особливо актуально для тих, хто хоче насолодитися усіма принадами максимально реалістичного сексу зі штучним членом.

Імітатор сперми абсолютно нетоксичний і не викликає алергічних реакцій. При бажанні ви можете навіть спробувати його на смак. Сам же прилад зроблений з ніжного матеріалу або кібер-шкіри, яка за своїми тактильним відчуттям нагадує чоловічий член.

Новинка секс-індустрії - це максимально реалістичний фалоімітатор «Сім'явиверження». Завдяки реалістичному дизайну він дозволяє зануритися в море насолоди і випробувати всі можливості, якими виробники наділили еякулірує фалоімітатор.

В комплекті до таких фалоімітаторів йде замінник сперми, яким ви наповнюєте пеніс до початку мастурбації, і засіб по догляду за секс-іграшкою. Коли замінник сперми закінчиться, його завжди можна придбати в секс-шопі. Прилад не потребує спеціального догляду. Рекомендується після експлуатації ретельно промити його спеціальним засобом або звичайним мильним розчином, просушити і зберігати в недоступному для сонячних променів місці.

Правильний догляд і експлуатація гарантують, що ваша іграшка прослужить вам досить довгий час і принесе багато годин задоволення. Під час використання не забувайте користуватися спеціальними мастилами для кращого ковзання і щоб уникнути тріщин і мікротравм, особливо актуально це під час анальної мастурбації.

x
контент