Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Фалоімітатори: Анальний

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Анальний фалоімітатор створений для тих, хто хоче розширити межі свого задоволення за рахунок нових відчуттів. Класичний призначений, в основному, для вагінальної стимуляції. Але це не означає, що його не можна використовувати під час анальної мастурбації. Анальний фалоімітатор може бути як універсальним, так і подвійним. Подвійний анальний фалоімітатор призначений для одночасної стімуліціі піхви і анального отвору. Цей варіант відмінно підходить тим, хто давно мріяв про подвійне проникнення.

Анальний фалос може бути різних видів: у формі дуги, гнучкий подовженої форми, подвійний і т.д. Будь-який варіант принесе вам неперевершене задоволення, вам потрібно тільки визначитися з розміром, радіусом і матеріалом. За рахунок того, що фалоімітатори не обладнані комп'ютерним функціоналом, їх можна використовувати навіть у ванній або душі не боячись зіпсувати іграшку. Ви зможете отримувати подвійне задоволення прямо в піній ванні.

Анальний фалоімітатор може бути дуже реалістичним. Найчастіше він виконаний з ніжного матеріалу або кібер-шкіри з урахуванням всіх зовнішніх особливостей справжнього чоловічого статевого органу. Такі фалоімітатори мають головку і рельєф з вен, деякі біля основи мають мошонку і волосяний покрив.

Подвійні анальні фалоімітатори мають одну спільну основу і нагадують два натуральних чоловічих члена практично одного розміру. За рахунок такої структурної організації подвійне проникнення найбільш нагадує реальний секс. Єдиний мінус таких фалоімітаторів полягає в тому, що всі рухи вам доведеться здійснювати самостійно, тому що вони не забезпечені вібрацією і пульсацією.

Використовуючи анальний фалоімітатор розробники рекомендують застосовувати спеціальні анальні та вагінальні мастила. Це полегшить проникнення і убезпечить вас від пошкоджень і мікротравм. Фалоімітатор не вимагає додаткового догляду, досить помити його з милом після використання і зберігати в місці, куди не потрапляють прямі сонячні промені.

x
контент