Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Фалоімітатори: стекло

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Хочете урізноманітнити свої відносини і додати в них гостроти, нових відчуттів, емоцій і відродити колишню пристрасть? Для такого випадку, існують такі помічники як скляні фаллоіметатори. Вони досить міцні, не гнутися, і зможуть порушити вас навіть при єдиному погляді на них.

Основні переваги


Фалоімітатори зі скла виготовляють з якісного медичного скла, що не викликає непотрібної алергічної реакції. Завдяки гладкій поверхні, головка легко прослизає всередину піхви і у вас не буде жодних неприємних відчуттів або перешкод при проникненні. Поверхня настільки гладка, що досить мінімальної кількості мастила на водній основі. При бажанні допустимо використовувати мастило з розігріваються або збудливим ефектом, що категорично не рекомендується при використанні гумових фалосів.

Матеріал вироби


Матеріал з якого виготовляють скляні фалоси, легко приймає температуру тіла, і довго зберігає її. Так само родзинкою такого фалоімітатори для посилення відчуттів, є можливість нагрівання та охолодження, опустивши виріб в теплу або холодну воду.

Де купити скляний фалоімітатор і як правильно доглядати?


За ним легко доглядати, варто промити його теплою водою з антибактеріальним милом, і прилад знову готовий приносити задоволення. Купити скляний фаллоіметатор з доставкою, ви зможете в секс шопі Києва Banana.ua. Так само примітно й те, що доставка здійснюється по всій території України. У каталозі представлені фаллоіметатори зі скла будь-якого розміру, форми і декору.

x
контент