Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Подвійний фалоімітатор

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >
  • >|

За допомогою сучасних секс іграшок, які можна знайти, гортаючи каталог секс шопа, ви можете урізноманітнити своє статеве життя, заінтригувати свого партнера або партнерку і подарувати і йому і собі масу нових і яскравих відчуттів. Зокрема, купити подвійний фалоімітатор.

Що таке двосторонній фалоімітатор?

Двосторонні фалоімітатори часто називають ще двосторонніми фаллосами. Виглядає така секс іграшка, як довгий фалос. Але, замість однієї головки, у неї цілих дві. Як правило, довжина іграшки знаходиться в діапазоні 25-30 сантиметрів. Виконано двосторонній фалос з м'якого матеріалу, латексу, гуми або силікону. Колір може бути різним - це вже залежить від ваших особистих переваг. Головне те, що за допомогою такого фалоса ви можете не тільки займатися самозадоволенням, але і задовольняти одночасно свого партнера або партнерку. Це дуже зручно.

Як правильно використовувати подвійний фалоімітатор?

Мрієте про те, щоб синхронно з партнером або партнеркою випробувати оргазм? Що ж, для втілення цих цілей у життя немає нічого кращого, ніж фалоімітатор двосторонній. Але навіть якщо у вас немає компанії, якщо у вас є така іграшка - ви точно не будете нудьгувати. Варіантів, як зробити собі насолоду - багато. Ви можете поекспериментувати з подвійним проникненням. Якщо ж компанію в ваших сексуальних іграх вам складе партнер або партнерка - ви можете разом досягти піку насолоди, випробувавши максимально глибоке і одночасне проникнення і синхронну стимуляцію ваших ерогенних точок.

Для того, щоб забави з двостороннім секс гаджетом доставили приємні відчуття, і двосторонній фалоімітатор поповнив ряди улюблених іграшок, його потрібно правильно використовувати. перед використанням не забудьте помити іграшку користуйтеся спеціальним мастилом, ви можете замовити її в секс шопі. Для вас буде зручніше, якщо доставка в Київ буде разом з двостороннім фалоімітатором, який ви вибрали. Ціна посилки в цьому випадку не збільшиться і ви зможете відразу почати використання вироби

Де придбати подвійний фалос

Сьогодні Україна входить в число тих країн, де можна придбати фалоімітатор подвійний. Замовляти його краще в Інтернет магазині, що спеціалізується на продажу таких товарів. Вартість його прийнятна, а якщо врахувати, скільки насолод він зможе вам доставити - просто смішна.

x
контент