Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Фалоімітатори

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • >
 • >|

Розділ фалоімітаторів є важливою складовою для більшості покупців нашого секс шопу. Фалоімітатори, інакше дилдо, є точною копією ерегованного чоловічого статевого органу. Секс іграшки повторюють не тільки зовнішній вигляд члена, але і володіють ідентичними функціональними особливостями.

Користь від застосування фалоімітатори

Яку ж користь приносять штучні друзі? Багато відвідувачів секс шопа напевно знають, що фалоімітатори існують для задоволення сексуальних потреб людини, однак варто відзначити і великий список корисних властивостей фалоімітатори.

Dildo приносять величезну користь своїм власникам

1. Сексуальна розкутість , завдяки якій людина зможе набагато впевненіше почувати себе в ліжку з партнером; 2. Глибока і ніжна стимуляція ерогенних точок дозволяє поліпшити якість сексу і збільшити кількість одержуваних оргазмів; 3. Можливість регулювати глибину і темп благодійно впливають на вивчення ерогенних зон; 4. При правильному застосуванні поліпшується тонус м'язів, запобігають хвороби пов'язані з застоями крові; 5. Простота в експлуатації дозволяє жінкам використовувати фалоімітатори як тренажери для вагінальних м'язів.

Матеріали при виготовленні фалосом

1) Гума. Один з найбільш бюджетних варіантів і затребуваних на тлі інших продуктів - термопластична гума приємна на дотик, чимось нагадує людську шкіру, в міру жорстка і еластична. Фалоси такого типу часто стають першою покупкою в магазині інтимних товарів. 2) Силікон. Дуже гнучкий і еластичний, частіше використовується при виготовленні вібраторів, але серед фаллоімітаторов також зустрічається. Матеріал примхливий, використовувати мастило з таким фаллоімітатором можна лише на водній основі, а зберігати в секс іграшку необхідно в окремому мішечку. 3) кібершкіра. Лідер серед реалістичних матеріалів. Саме з таких матеріалів робляться секс іграшки максимально схожі на реалістичний чоловічий член. На жаль, має свої мінуси. При бажанні купити фалоимитатор такого типу слід пам'ятати, що догляд за ним потрібен ретельний. І ніяких силіконових лубрикатів, інакше іграшка моментально зіпсується, використовувати допускається тільки водні. 4) Скло. Самий нереалістичний, зате найоригінальніший і цікавий матеріал. Серед скляних фалосів зустрічаються такі твори мистецтва, що при першому погляді і не зрозуміло, що це саме секс іграшка. Такі фалоімітатори найдовговічніші, а ще зовсім невибагливі в догляді.

Рекомендації щодо застосування

Новий штучний член рекомендується ретельно промити під гарячою водою, очистити поверхню і оглянути на наявність брудних ділянок. Забезпечення гігієнічних норм в подальшому послужить хорошу службу, позбавивши від хвороб та інфекційних заражень.

При використанні фалоса бажано користуватися спеціальним мастилом на водній основі. Нехтування мастилом може викликати розриви і тріщини, а в наслідку привести до заражень статевих органів. Найкраще придбати інтимну змазку на фалос, секс шоп допоможе підібрати підходящу для обраної іграшки.

Для фалоімітаторів з вібраційними або обертаючими елементами необхідно їх перевірити провести тест-драйв, випробувавши механізми до застосування. Це допоможе виявити наявність неполадок, продемонструє існуючий ритм і коливання іграшки, щоб уникнути травм під час використання.

фалоси, не дивлячись на всю свою простоту, принесуть родзинку в сексуальні відносини партнерів, допоможуть скинути напругу і доставлять приємні відчуття. Кожен відвідувач зможе дозволити собі замовити фалоімітатори, ціна виробів варіюється, дозволяючи людині з будь-яким рівнем достатку вибрати секс іграшку. Крім отримання задоволення і зняття стресу, дилдо сприятливо вплине на статеве життя, сприяють пізнанню власної сексуальності і допоможуть розслабитись в ліжку з партнером!

x
контент