Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок


Извините товара нет в наличии.
Возможно Вас заинтересуют категории:

Гра-фанти «Кава-Брейк»

Гра-фанти «Кава-Брейк»
Цена:
299 грн
Наличие:
Немає в наявності
Рейтинг:

Заказ в 1 клик

 • Артикул:

  KXZ-131

 • Бренд

  ФантыДоставка
Вартість - 20 грн.

Оплата:
Готівкою, Накладений Платіж, Visa / MasterCard, WebMoney

Описание товара

Гра "КАВА-брейк" - надзвичайно ефективна і проста методика знайомства, що включає готовий сценарій першого побачення.

Ця гра-сценарій дає унікальну можливість познайомитися, а потім комфортно і ефективно провести перше побачення, незалежно від того, хто ініціатор зустрічі - чоловік чи жінка.

Комфортно - це значить, не комплексуючи, не бентежачись, не думаючи, про що говорити або як підступитися до вподобаної особі ближче.
Ефективно - це значить в будь-якому випадку весело, а також - чи не особливо затягуючи, тобто не витрачаючи час на "розмови про погоду".

Гра ПОТРІБНА тим, хто:

 • зазнає труднощів при бажанні ПОЗНАКОМИТЬСЯ;
 • шукає готовий сценарій першого ПОБАЧЕННЯ;
 • скутий, але мріє позбутися від комплексів;
 • шукає привід для ЗУСТРІЧІ або ненав'язливого ЗНАЙОМСТВА;
 • хоче мати під рукою СЦЕНАРІЙ приємного проведення часу.

  По суті, Фанти "КАВА-брейк" - це зручна, проста і надійна технологія, що дозволяє зняти проблеми особистісного і психологічного плану в спілкуванні з протилежною статтю. Все дуже ЛЕГКО і ПРОСТО. Ви лише кладете в кишеню або сумочку колоду з грою і йдете на тусовку або побачення. Вам не доведеться придумувати, як познайомитися або шукати теми для розмови і долати збентеження, зустрівшись. Гра допоможе Вам обом розслабитися, а потім ЛЕГКО і ШВИДКО почати спілкуватися, відчуваючи себе розкуто і невимушено.

  Гра дуже проста і полягає у виконанні завдань-привидів, які виконуються по черзі. Стаючи по ходу гри все більш "нескромними", ці завдання поступово провокують Вас на велику відвертість.

  "КАВА-БРЕЙК" дозволяє грати в будь-якому громадському місці, не соромлячись сторонніх очей, оскільки містяться в ній завдань не припускають ніяких "вольностей". Крім ігрових завдань, вона включає в себе вісім карток-інструкцій з ефективними МЕТОДИКАМИ ЗНАЙОМСТВА. Всі вони прекрасно працюють, оскільки складені на основі кращих вітчизняних і зарубіжних практичних напрацювань, а так же рекомендацій фахівців-психологів. Крім того, в цій грі детально описано, як Ви можете ненав'язливо вписати в неї будь-якого вподобаного людини.

  Слід враховувати, що ця гра призначена для першого побачення. Якщо Ви плануєте провести зустріч наодинці або розраховуєте швидше захопити партнера, рекомендуємо мати під рукою також ігри "Шури-Мури" і "Тет-а-тет", які допоможуть Вам "прискорити події". Якщо ж Ви хочете закінчити своє побачення під однією ковдрою, вам явно згодиться гра "Кофе в постель".

  Гра "КАВА-брейк" включає:

  • вісім простих і ефективних методик знайомства в будь-якому місці;
  • сорок фантів-карток з надзвичайно цікавими ігровими завданнями;
  • картку з правилами гри і фішку для проведення жеребкувань.

Отзывы о товаре

Отзывов нет

оставить отзыв
x
контент