Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Насадки на член: Подовжувач члена

  • 1
  • 2
  • 3
  • >
  • >|

Ринок сучасної секс-індустрії настільки широкий, що серед величезного асортименту помітне місце займають іграшки і різні аксесуари для чоловіків. Одним з найпоширеніших варіантів є різного роду насадки на член. Завдяки їм можна не тільки отримати додаткову стимуляцію, продовжити статевий акт або імітувати подвійне проникнення в партнерку, але і подовжити член або збільшити його обсяг.

Більше немає необхідності вдаватися до різних операцій або медикаментозних засобів для зміни розміру чоловічої гідності. Вибираючи насадки на член для його подовження ви можете регулювати довжину самостійно в залежності від ваших уподобань і переваг вашої партнерки або партнера. Насадка-подовжувач абсолютно нешкідлива і виконується з матеріалів, які не бояться деформації. Часто подовжувач члена може бути дуже реалістичним, в деяких випадках він практично зливається з вашим членом. А ніжний матеріал, з якого виконують такі пристосування, не принесе дискомфорту до вашого сексуального життя.

Подовжуюча насадка на член - задоволення для двох

Абсолютно невиправданим є твердження, що подовжують насадки на пеніс приносять задоволення тільки одному з партнерів. Сучасні технології дозволяють комбінувати кілька сексуальних пристосувань разом. Задоволення для чоловіка досягається шляхом комбінації таких насадок з різного роду кільцями для пеніса, в тому числі і вібруючими. Насадки можуть подовжувати член на довжину від 2 см до 8 см, а іноді і більше. В результаті цього усередині утворюється порожній простір, куди при бажанні можна вставити невелике віброяйце. А за рахунок досить тугого прилягання до пеніса насадка здатна контролювати еякуляцію і продовжити статевий акт.

Жіноче задоволення залежить не тільки від довжини або обсягу пеніса. Для додаткової стимуляції, крім вібромеханізму, насадки можуть мати рельєфну поверхню: ребристість, пухирці, відростки і т.д.

Використовувати будь-які сексуальні аксесуари рекомендується разом зі спеціальними мастилами або лубрикантами. Після використання їх необхідно промити бактерицидним милом або дезинфікуючим засобом.

x
контент