Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Насадки на член: Набір насадок на член

Ринок секс-індустрії не перестає дивувати своїх покупців широким асортиментом. Сьогодні кожен може вибрати те, що йому до душі і по кишені. Для чоловіків існує величезна кількість спеціальних насадок на член, які виконують різні функції. Величезною перевагою є те, що можна вибрати саме таку насадку, яка принесе задоволення конкретно вам. Якщо ж з вибором однієї насадки визначитися складно, існують цілі набори. У них входять як аксесуари, так і спеціальні спреї та мастила.

Вибравши відразу набір насадок на член ви на довгий час забудете про одноманітному сексі і зможете регулярно експериментувати з можливостями секс-іграшок. До того ж, таке розмаїття принесе задоволення не тільки вам. Ваша партнерка теж не залишиться осторонь. Ряд насадок на член розраховані якраз на задоволення партнерки. Набір аксесуарів для чоловіків може стати прекрасним подарунком на особливе свято. Він допоможе зблизитися парі і краще відчувати один одного.

Збери свій набір насадок на член

Набори насадок не однотипні. У їх складі аксесуари різного спектру дій. Найпопулярнішими залишаються різноманітні кільця для членів. Вони можуть бути вібруючими або подовжують акт. З подібною функцією також справляються широкі насадки. Крім цього їх можна використовувати для стимуляції піхви, тому що найчастіше вони мають рельєфну поверхню. Ряд насадок дозволяють збільшувати або подовжувати член. Також існують насадки з додатковою стимуляцією клітора або для подвійного проникнення. До складу наборів входять зігріваючі, збуджуючі або подовжують статевий акт лубриканти, ерекційні креми і антисептики.

Сексуальні аксесуари рекомендується застосовувати зі спеціальними мастилами. Вони збільшать дію самих іграшок і позбавлять вас від неприємних відчуттів, які можуть виникнути під час сексу. Після використання не забудьте промити бактерицидним засобом або мильним розчином всі насадки. Це продовжить термін їх експлуатації, а вам подарує ще більше приємних моментів.

x
контент