Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Насадки на член: Для подвійного проникнення

Сексуальні фантазії, також як і можливості виробників сексуальних іграшок, практично безмежні. Задовольнити можна навіть найсміливіші бажання. Якщо ви завжди мріяли спробувати подвійне проникнення, але запрошувати третього в своє ліжко в ваші плани не входило, ви завжди можете знайти гідну заміну.

Виробники секс-іграшок винайшли безліч пристосувань для подвійного проникнення: від подвійних вібраторів, до насадок на член. Останні якраз на увазі секс з вашим партнером, але зі збільшеними можливостями. Такі насадки чоловік може легко прикріпити до себе не боячись, що в найвідповідальніший момент вона злетить. Деякі насадки для подвійного проникнення настільки реалістичні, що ви практично не відрізните оригінал від копії. Такий штучний член виконаний з ніжного матеріалу з урахуванням всіх анатомічних особливостей справжнього члена. Він принесе вам відчуття наповненості і подарує незабутні моменти вашого парі. Це прекрасний спосіб урізноманітнити відносини не вдаючись до радикальних методів.

Особливості використання

Для того щоб використовувати насадку на член для подвійного проникнення не потрібно мати особливі навички. Головне правильно закріпити її на собі. Кріпитися насадка може за допомогою спеціальних ременів, віброкільця або, свого роду, корсета. Будь-який з цих кріплень забезпечить надійне прилягання. У разі, коли насадка йде в комплекті з спеціальним віброкільцем, чоловік буде отримувати додаткову стимуляцію. А щільне прилягання забезпечує продовження статевого акту.

Перевагою насадок на член для подвійного проникнення є те, що не доведеться здійснювати додаткові дії для другого приладу. Завдяки тому, що насадка зафіксована на вашому партнері, всі рухи чоловік буде здійснювати.

Використання насадок для подвійного проникнення рекомендується зі спеціальними мастилами та лубрикантами. Тоді процес не принесе вам незручностей і хворобливих відчуттів.

x
контент