Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Кліторальна метелик

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

кліторальний метелик - цікавий і універсальний вібратор, який внесе родзинку в сіру буденність. Це один з видів кліторальних вібраторів. Перевага його в тому, що їм можна користуватися скрізь. Також це один із способів не погано урізноманітнити своє сексуальне життя зі своїм молодим чоловіком. Кліторальна метелик відмінний варіант для прелюдій і сексуальних ігор.

кліторальних метелик використовується з м'яких і гіпоалергенних матеріалів, таких як силікон, TRP (термопластична гума) і TPE (термопластичний еластомер). Використання цих матеріалів - найоптимальніший варіант для виготовлення метелика. Цей вібратор не дарма отримав таку назву. Основний елемент виконується у формі метелика. Вібростимулятор розташовується в самій метелику і кріпиться близько клітора.

Як використовується кліторальна метелик для жінок?

кліторальних метелик для жінок використовується без проникнення. Їй можна стимулювати як клітор, так і інші поверхневі ерогенні зони, наприклад, соски. Кліторальний метелик кріпиться на ремінцях. Цей маленький вібратор можна використовувати в повсякденному житті, як трусики. Просто надіти його і залишити пульт управління в сумочці, якщо він дистанційний. І можна собі приємність де і коли захочете. Дуже багато жінок, наприклад, люблять розважати себе в машині, під час перебування в пробці. або в будь-якому іншому затишному містечку, де ніхто не зможе застукати дівчину, яка вирішила розслабитися. Ще одне цікаве застосування кліторального мителека з дистанційним пультом це сексуальні ігри з вашим молодим чоловіком. Якщо раптом він вирішить перевірити свою дівчину на «міцність» подивитися на її солодкі муки, він може в будь-який момент включити цю милу іграшку і насолоджуватися видовищем. Де б ви не знаходилися. Така розвага дуже популярно у сучасних молодих пар, які не надто переймаються, що про них скажуть, а публічність їх навіть збуджує. Також кліторальний метелик іноді оснащується вагінальним стимулятором. Для того щоб впливати на обидві зони відразу.

x
контент