Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Пояси вірності

Пояс вірності.
Наличие:
нет наличии

Пояс вірності - це пристосування, що блокує чоловічу ерекцію і обмежує доступ до члена. У стародавні часи невеликі конструкції зі схожим принципом функціонування використовували недовірливі подружжя, коли підозрювали свою половинку в зраді, а також батьки таємно мастурбуючих хлопчиків-підлітків. Сьогодні ж ця іграшка є "гарячим" доповненням до різних сексуальних експериментів.

Пояс вірності. Сучасний фетиш


Якщо наручники, батоги, кляпи та інші аксесуари БДСМ вже не такі свіжі для вашого інтимного життя, настав час піти ще далі у вивченні способів отримати і доставити заборонене задоволення. Пояс вірності, сучасний спосіб внести перчинку у відносини. Виготовляється з безпечних для статевих органів і зручних матеріалів. Після того як виберіть кращу модель пояса вірності, купити в нашому магазині його можна буде прямо зараз. В каталозі доступний широкий вибір з поясів різних матеріалів: силікон, шкіра, метал. Крім того, на Banana.ua доступно пояса вірності і для жінок. Отримайте пікантну можливість контролювати оргазми своєї коханої!

Принципи використання пояса


1) Отримайте повний контроль над партнером, використовуючи дане пристосування в ваших іграх. Тепер ви самі дозуєте задоволення, яке отримує другою половинкою. Відчуття такій інтимній влади подарує обом учасникам гри, яскравий калейдоскоп незабутніх емоцій. 2) Пояс можна зробити елементом ігор з перевдяганнями (кроссдрессінгом), помінятися ролями з партнером і подивитися на процес отримання оргазму з абсолютно іншого боку. 3) Відмінне доповнення для різних БДСМ експериментів з жіночим (і не тільки) домінуванням над партнером.

Замовлення і доставка


Якщо ви хочете придбати пояс вірності, секс шоп Banana.ua безумовно забезпечить найякісніший асортимент. Досить просто вибрати цікавий для вас товар і зробити замовлення. Доставка можлива на території Києва і всіх регіонах України.

x
контент