Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

БДСМ-іграшки: Жіночий пояс вірності

Пояс вірності.
Наличие:
нет наличии

Здавалося б, що часи, коли лицаря йдучи в похід надягали на свою даму серця металевий пояс вірності. Але не так-то все просто. Навіть сьогодні є магазини, які спеціалізуються на виготовленні таких поясів за індивідуальними мірками ревнивого чоловіка.

З початком сексуальної революції такий пояс вірності стає, свого роду, інструментом для досягнення сексуальної насолоди. Прихильники БДСМ віддають перевагу таким поясам через те, що домінуючий партнер може контролювати не тільки руху сабміссіва, але і кількість його статевих актів і оргазмів. Для того, щоб Господар дозволив відчути насолоду, підпорядкованої доведеться дуже сильно постаратися і заслужити це. Сучасні пояси вірності для жінок сильно відрізняються від своїх перших аналогів і за функціями, і за матеріалом виготовлення. Сьогодні найбільш популярними стають жіночі пояси вірності з метала мул шкіри. Від вибору такого пояса залежить ваш комфорт і особисте задоволення.

Пояс вірності як елемент еротичної гри

Металевий пояс вірності сьогодні особливо популярний. Він виконаний з нержавіючої сталі. У своїй основі має металеву пластину з прорізами для справляння природних потреб. Така конструкція практично повністю виключає будь-який статевий акту і навіть мастурбацію. Така пластинка може бути з'єднана з самим поясом металевими ланцюгами.

Популярні також пояса вірності зі шкіри. Вони щільно прилягають до жіночого тіла, але не врізаються в нього. Такі пояси вірності набагато простіше підігнати по жіночій фігурі. Сучасна секс-індустрія зробила крок далеко вперед. І сьогодні жіночі пояси вірності можуть не тільки обмежувати доступ до сексу, а навпаки - примусово змусити їм займатися. Деякі пояса вірності на внутрішній частині мають різні сексуальні іграшки: від анальних пробок різних розмірів до фалоімітаторів. Таким чином, функціонал жіночого пояса вірності сильно розширився порівняно з його «прародичами». Це дозволяє отримувати задоволення навіть від обмеження в чому-небудь.

x
контент