Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

БДСМ-іграшки: Затискачі для сосків

Людське тіло має безліч ерогенних зон. Однією з найбільш чутливих частин тіла є соски. Сучасна секс-індустрія має широкий асортимент товарів для стимуляції грудей і сосків. До них відносяться і різного роду помпи та вібратори. Але особлива увага приділяється затискачів для сосків. Цей елемент сексуальної гри отримав своє застосування в БДСМ. Гуру БДСМ стверджують, що стимуляція сосків за допомогою затискачів покращує кровообіг, підвищує чутливість і дарує нові відчуття від сексу.

Затискачі можуть бути пластикові або металеві. Пластикові забезпечують більш ніжне тиск на соски. Металеві затиски загострюють і розпалюють все відчуття до максимального рівня.

Особливе задоволення можна отримати від споглядання голого тіла в шкіряних ременях і металевих ланцюгах. Затискачі для сосків можуть стати елементом бандажа. Часто їх з'єднують ланцюгами з нашийником або кляпом. Таке не залишить байдужим нікого.

Особливості використання затискачів

Важливо розуміти, що обмеження або підпорядкування - справа абсолютно добровільна. І все, що відбувається під час БДСМ-сесій не повинно піддавати сабміссіва небезпеки. Слідуючи з цього є деякі особливості використання сексуальних приладдя, в тому числі і затискачів для сосків.

Важливо пам'ятати про те, що шкіра грудей і сосків дуже ніжна, тому не забувайте перевіряти інтенсивність стискання сосків під час сесії. Чи не підвішуйте занадто важкі ціпи до затискачів. Це може сильно нашкодити. Крім того рекомендується робити кілька підходів до стимуляції грудей з невеликими перервами між ними. Це допоможе відновити чутливість сосків. Якщо ж без пошкоджень обійтися не вдалося необхідно зняти всі затискачі і змастити пошкоджені місця маззю.

Після кожного використання затискачі для сосків необхідно продезінфікувати спеціальним розчином. Те ж саме стосується і інших сексуальних атрибутів. Пам'ятайте, що безпека перш за все. Виконуючи ці нескладні правила ви будете отримувати максимальне задоволення від процесу в якій би ролі ви не брали участь.

x
контент