Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

БДСМ-іграшки: Розширювач для рота

Кляп займає особливе місце в будь-який БДСМ-сесії. Його головне завдання позбавити людину можливості розбірливо висловлюватися.

Велика кількість видів кляпів дозволяють застосовувати їх з різними цілями. Наприклад для приниження застосовують кляп зі стержнем, на який можна кріпити різні аксесуари: від попільничок до щіток для унітазу. Для того, щоб обмежити мову використовують кляпи з кульками. Для вільного дихання існують кулі з перфорацією. Але особливим видом кляпів є різні розширювачі для рота. Їх використовують як естетичний елемент. Через те, що в положенні з широко розкритим ротом практично неможливо контролювати слиновиділення, це є однією з причин використання розширювачів для рота у формі кілець. За своєю структурою вони схожі на кляпи з кульками. Тільки замість кулі є кільце, яке дозволяє дихати без утруднень.

Ще одним видом розширювачів є кляп-павук. Він теж має отвір як у кільця. Головна відмінність полягає в імітації лапок павука біля рота. Якщо розширення досить велике, то такий кляп може стати елементом примусового орального сексу.

Надувний розширювач для рота - особливості використання

Досить новим видом розширювачів для рота стає надувний розширювач. Виконаний він гуми або іншого матеріалу, який не боїться деформації. Він складається з безпосередньо кляпа і груші. Вставляючи такий розширювач в рот ви можете за допомогою груші збільшувати його розмір. Будьте обережні і не перестарайтеся. Якщо збільшувати розмір занадто швидко можна отримати вивих щелепи.

Цікаво те, що такий розширювач може бути універсальним і використовуватися не тільки для розширення рота. Його також можна застосовувати для підготовки ануса до анального сексу або просто в якості прелюдії.

В залежності від того, яку частину тіла ви плануєте розширити, рекомендується застосовувати спеціальні мастила і лубриканти. Це запобіжить розриви і мікро травми. Який би розширювач для рота ви не вибрали головне пам'ятати, що дотримання заходів безпеки збільшує ваші шанси на отримання задоволення від усього процесу. При цьому абсолютно не важливо яку роль ви зайняли.

x
контент