Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

БДСМ-іграшки: Нашийники садо мазо

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >
  • >|

Будь-який секс містить в собі невеликі нотки садомазо. Це може проявлятися в бажанні дряпати, стискати, гарчати і т.д. Для того, щоб посилити цей ефект гуру БДСМ вдаються до різних спеціальних аксесуаром. Базовим елементом будь-якого бдсм-костюма цілком заслужено виступає нашийник. Його вибір залежить від тієї ролі, яку ви збираєтеся грати. Одне тільки наявність нашийника на шиї відразу ж розподіляє головні ролі: раб/рабиня, Господар/Пані.

Нашийники садомазо не тільки визначають соціальний статус партнерів, але і роблять акценти на напрямку гри. Вибираючи шкіряний нашийник з шипами або без ви можете грати роль непокірної рабині, яка буде покарана за свою поведінку, або суворої і сексуальної Пані. Милі різнокольорові нашийники з декоративними елементами говорять про те, що перед вами ніжна і покірна служниця, готова виконати будь-яке ваше бажання.

Яку б роль ви не приміряли на себе, вам сподобаються ті емоції і відчуття, що з'являться завдяки тільки одному аксесуару.

Нашийник - елемент контролю і домінування

В залежності від сенсу, який вкладаєте в нашийник для бдсм-розваг, він буде доповнювати створюваний вами образ. Один і той же аксесуар може стати елементом абсолютно різних сценаріїв. Все залежить тільки від вашої фантазії. Але при цьому обмежуватися тільки одним нашийником не обов'язково. Їх випускають безліч: шкіряних, латексних, з кільцями або шипами, з хутром або маленької опушкою. Все для вашого задоволення.

Нашийник може бути як єдиним елементом сексуальної гри, так і частиною продуманого образу. Використовуючи нашийник з різними ланцюгами, наручниками або кайданами ви зможете максимально урізноманітнити сексуальне життя і отримати незабутнє задоволення. При цьому важливо розуміти, що задоволення від такої гри отримують обидва партнери, а не тільки домінуючий учасник. Відчуття скутості і безвиході в комплекті з гладкою шкірою і відчуттям металу на голому тілі розбурхує уми навіть самих скованих дам. Уявіть нібито ви знаходити в повній владі вашого партнера і він може робити з вами все, що захоче. Безсумнівно, таке не може залишити байдужим нікого.

x
контент