Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

БДСМ-іграшки: Наручники шкіряні

шкіряні наручники
..
Наличие:
нет наличии
Наручники з шипами
Наличие:
нет наличии

БДСМ-культура має свої особливості. Вона заснована не тільки на підпорядкуванні і приниженні, але і на абсолютній довірі між партнерами. Важливо розуміти, що незважаючи на те, що факт підпорядкування має місце, нанесення тілесних ушкоджень повністю виключається. Для того, щоб максимально убезпечити себе і свого партнера прихильники БДСМ використовують тільки спеціальні пристосування, які мінімізують ризик отримання пошкоджень.

Основним елементом бдсм-сесій є процес зв'язування або фіксації партнерів. Для цієї мети використовуються різні пристосування: від наручників до спеціальних бандажів. Який би спосіб або метод фіксації ви не вибрали, використовуйте при цьому тільки професійні аксесуари.

Особливу популярність заслужено отримують аксесуари зі шкіри. Вони передають агресивність і жорсткість разом з покорою і надійністю. Якраз в цьому і полягає зовнішнє уявлення про БДСМ. Базовим елементом будь-якого зв'язування є наручники.

Шкіряні наручники - агресія або прийняття

Шкіряні аксесуари здатні передати всю гаму емоцій і відчуттів у вашій сексуальній грі. Наручники зі шкіри не просто фіксують і утримують від різких рухів. Вони служать свого роду прикрасою на тілі підлеглого. Завдяки тому, що сексуальна революція зробила крок далеко вперед, ми маємо можливість споглядати величезний асортимент різних фіксаторів.

Наручники зі шкіри та самі по собі виглядають дуже гідно, а в комплекті з різними ланцюгами, корсетами та іншими фіксують пристосуваннями, їх значення помітно збільшується. Якщо хочете зробити процес ще більш захоплюючим, рекомендуємо придбати шкіряні наручники з шипами і іншими металевими елементами. Завдяки оптимальній ширині наручників, вони не врізаються в шкіру і не приносять дискомфорту.

Якщо ж все таки на руках з'явилися невеликі потертості, просто змастіть їх маззю і тимчасово припиніть використання наручників. Наручники зі шкіри не потребують спеціального догляду. Досить протерти їх дезінфікуючим засобом після застосування і вони знову готові до використання.

x
контент