Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

БДСМ-іграшки: Набір БДСМ

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Хтось може подумати, що БДСМ приносить задоволення тільки домінуючому партнеру. Насправді все інакше. При правильній грі і правильному використанні аксесуарів приємні відчуття гарантовані обом партнерам в рівній мірі. А іноді підлеглий отримує навіть більше.

БДСМ- це свого роду гра. І, як будь-яка рольова гра, вона повинна підкріплюватися різними елементами. Важливу роль може зіграти обстановка або кількість учасників. Але особливе місце в такому поданні займають аксесуари. Їх наявність не тільки розбурхає уяву завдяки візуальному ефекту, а й дозволить досягти вищого рівня оргазму.

Виробники товарів для секс-індустрії представляють широку лінійку іграшок та аксесуарів. Особливе місце серед них займають різні набори. Набори БДСМ дозволяють максимально зануритися в необхідну атмосферу і використовувати всі можливості від бдсм-сексу.

Склад наборів може бути абсолютно будь-який. Його комплектація залежить від ваших уподобань і рівня підготовки.

Комплектація наборів БДСМ

Набори мають різну комплектацію. Ви можете зібрати його самостійно або придбати вже готовий. Існують набори для екстремального приниження. У його склад входить спеціальний кляп з металевим кріпленням для різних аксесуарів. Цими аксесуарами може служити попільничка або підставка для келиха, щітки для пилу або унітазу. Крім того в наборі можуть бути різні фалоімітатори, анальні пробки, нашийники з поводками або маски для очей.

Особливим видом подібних наборів є комплекти для зв'язування і різні розпірки. Разом з ними часто йдуть в комплекті наручники, батоги і ляскали. Однією з головних складових будь-якого набору повинні стати спеціальні мастила, лубриканти і знезаражувальні засоби. Якщо вони не йдуть в заявленому комплекті, рекомендуємо придбати їх додатково.

Яку б комплектацію ви не вибрали для себе і свого партнера, ви однозначно відчуєте дуже яскраві емоції від сесії, а оргазм не змусить себе довго чекати. Спробуйте і переконайтеся, що БДСМ - це не тільки приниження і підпорядкування.

x
контент