Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

БДСМ-іграшки: Кляп кільце

БДСМ передбачає наявність різних аксесуарів. Одним з таких може стати кляп. Його носять під час сексуальних рольових ігор і під час бондажа. За правилами БДСМ кляп носить той, кого називають «сабміссівом», той же, у якого немає кляпа - домінуючий.

Його носять з кількох причин. Одна з основних причин - відчуття сексуального задоволення від споглядання або перебування в цьому невеликому елементі сексуальної гри. Ще одна особливість полягає в тому, що в такому положенні людина відчуває себе максимально безпорадно. Якщо вам подобається бути підлеглим в сексі, то цей невеликий обмежувач зіграє вам хорошу службу.

Різноманітність кляпів настільки велике, що його вибір залежить тільки від особистих побажань і рольової гри. Але, вибираючи кляп, не варто забувати про безпеку. Цей аксесуар ні в якому разі не повинен завдавати шкоди здоров'ю сабміссіва. Так що зверніть увагу на його розмір, щільність матеріалу і спосіб фіксації. Одним з найбільш безпечних вважається кляп кільцем.

Кляп кільце - безпечне задоволення

Говорячи про цей елемент еротичного костюма варто виділити кілька факторів. Перший - це безпека. За рахунок того, що кільце не перекриває доступ до кисню, такий кляп вважається найбільш безпечним у використанні. Другий фактор полягає в сексуальному задоволенні. Кляп кільце не так радикально обмежує можливість людини видавати різні звуки. Якщо ж кільце буде досить великого розміру, то ви зможете насолодитися досить незвичайним оральним сексом. З відкритим ротом складно контролювати процес слиновиділення, так що турбуватися про мастило не доведеться.

Вибираючи кляп кільце пам'ятайте, що всі ваші дії повинні бути заздалегідь обговорені. Ви повинні максимально довіритися своєму партнерові і орієнтуватися на відчуття обох учасників сесії. Продумайте стоп-слова або дії, які дозволять припинити всі в необхідний момент. Дотримуючись такі невеликі правила всі учасники зможуть отримати максимальне задоволення від того, що відбувається без заподіяння незапланованих незручностей.

x
контент