Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

БДСМ-іграшки: БДСМ фіксатори

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Напевно у кожного хоч раз в житті виникало бажання, щоб під час сексу його зв'язали або прикували наручниками. Відчуття безпорадності дарує незвідані до цього емоції. Дозволяючи вашому партнерові зв'язати вас, ви показуєте свій рівень довіри до нього. Зв'язування - це досить простий і доступний спосіб урізноманітнити своє сексуальне життя.

Для новачків можна використовувати спеціальні фіксатори або наручники. Це не вимагає особливих навичок у використанні і не приносить хворобливих відчуттів під час зв'язування. Досвідчені учасники БДСМ-сесій можуть вибирати більш екстремальні пристосування, серед яких важливе місце займають розпірки, стрічки та мотузки для зв'язування, поножі, кайдани і пристосування для бандажа. Важливо, що всі ці аксесуари і фіксатори можна використовувати разом з іншими сексуальними іграшками: зажимами, вібраторами, анальними іграшками, кляпами і т.д.

Все залежить тільки від вашої фантазії і БДСМ фіксаторів.

БДСМ Фіксатори - задоволення, доступне всім

Особливим задоволенням під час сексуальних утіх стають гри з зафіксованим партнером. Це можна зробити як за допомогою простих фіксаторів, так і з використанням хитромудрих професійних пристосувань БДСМ.

До класичних фіксаторам відносяться різноманітні наручники, кайдани, ремені і стрічки. Трохи більше навичок потрібно для розпірок і поножей. Особливо вмілі завжди можуть скористатися мотузками для зв'язування і бандажа. Крім того, секс-шопи мають в своєму асортименті спеціальні багаторазові самоклеючі стрічки, які можна використовувати і в якості наручників, і для виготовлення джгутів і манжетів. Часто в комплекті з такими фіксаторами йде спеціальна інструкція із застосування. Також існують різні посібники щодо зв'язування з вивченням складних вузлів і технік. Використовуючи професійне обладнання ви убезпечите себе від пошкоджень, натирань і інших травм.

На чому б ви не зупинили свій вибір, рекомендується спочатку вивчити інструкцію і розібратися з особливостями роботи фіксаторів. Так ви не опинитеся в незручному положенні самі того не бажаючи.

x
контент