Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Анальні іграшки: З кристалом

Для цінителів вишуканого сексу розробники створили особливий вид анальних пробок - це анальні пробки з кристалами. Такі ювелірні іграшки виконують свою функцію не гірше універсальної анальної пробки. Вони можуть бути як прелюдією до анального сексу, так і повноцінним предметом досягнення оргазму.

Анальні пробки з кристалами упаковані в спеціальні подарункові коробочки, і можуть стати прекрасним подарунком вашій другій половинці. Ваш партнер або партнерка оцінять новий вишуканий дизайн і зможуть вибрати той, що припав їм до душі.

Виконано анальні пробки з кристалом з різних матеріалів. Силіконові пробки приємні на дотик і їх можна використовувати у ванній або душі. Металеві пробки швидко нагріваються і приймають температуру вашого тіла. Але використовувати їх у ванній не рекомендується. Метал хоч і оброблений, але в силу своїх якостей може окислюватися. У будь-якому випадку, на яку б анальну пробку не впав ваш вибір, вона не тільки подарує вам нові приємні відчуття, але і прикрасить звичний анальний секс.

Анальні іграшки з кристалом мають різний дизайн. Класичні анальні іграшки мають правильну каплеподібну форму. Іноді робоча поверхня анальної пробки прикрашена різними рельєфами. Це сприяє додаткової стимуляції анальної зони.

Кристали, якими прикрашені анальні пробки, міцно закріплені в підставі, це гарантує, що під час сексу пробка залишиться цілою і неушкодженою. Використовувати анальні пробки рекомендується разом зі спеціальними мастилами. Це зробить ваш секс якісніше і убезпечить вас від пошкоджень і різних мікротравм, що можуть мати місце під час анального сексу.

Анальні іграшки з кристалами потребують особливого догляду. Після кожного застосування необхідно обробляти їх бактерицидним мильним розчином або спеціальним дезинфікуючим засобом, яке продається в будь-якому секс-шопі. Зберігати анальні пробки з кристалами можна в фабричній упаковці в темному місці. При правильному догляді і дбайливої експлуатації анальні іграшки прослужать вам довгу і дуже приємну життя.

x
контент