Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Анальні іграшки: З каменем під Сваровськи

Носити ювелірні прикраси можна не тільки на вухах. Розробники анальних іграшок створили ювелірну прикрасу для ваших анус. Анальна біжутерія виглядає дорого і привабливо. Вона може стати прекрасним подарунком вашій другій половинці. Крім презентабельного вигляду такі анальні іграшки не забувають ще й виконувати всі покладені на них функції.

Анальні пробки з каменем під Сваровський змусять виблискувати будь-якого володаря. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів. Наприклад, пробки з ніжного силікону приємні на дотик і при правильному введенні не принесуть неприємних відчуттів. Існують також анальні пробки зі спеціального медичного металу. Спочатку вона холодна, але дуже швидко нагрівається і приймає температуру тіла.

Анальна пробка з каменем під Сваровський може стати вашим кращим другом під час прелюдії до традиційного анального сексу. Її можна вставити за деякий час до передбачуваного сексу і приємне відчуття очікування не буде вас залишати весь день. Це урізноманітнює звичну прелюдію.

Використання анальних іграшок з каменем під Сваровський - це розкіш, доступна всім бажаючим. Такі прикраси можуть бути абсолютно універсальними і підійдуть як чоловікам, так і жінкам. Дизайн так само не має ніяких обмежень. Деякі моделі додатково обладнані невеликими відростками на робочій поверхні. Це забезпечує додаткову стимуляцію анальної зони.

Анальні пробки, що мають на своїй робочій поверхні своєрідну різьблення, можуть набагато легше вводитися всередину і роблять процес комфортніше і приємніше. Силіконові пробки мають деяку перевагу перед металевими. Їх можна використовувати у ванній або душі, не боячись що матеріал окислюватися або якось зіпсується. Камені приклеєні дуже надійно, при правильній експлуатації ви можете не боятися, що втратите кристал.

Використовувати анальні іграшки з каменем під Сваровський рекомендується зі спеціальними анальними мастилами, це зробить процес приємніше, а вам допоможе уникнути неприємних наслідків у вигляді пошкоджень і мікротравм. Після використання іграшку варто промити з мильним розчином, добре просушити і зберігати в темному місці.

x
контент