Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Анальні іграшки: розширювальна

Однією з найновіших розробок в області анальних іграшок, по праву, вважаються розширюються анальні іграшки. Купуючи одну іграшку, ви отримуєте практично цілий набір іграшок різних розмірів. Іноді буває досить складно підібрати потрібний розмір іграшки. У таких випадках на допомогу приходять розширюються анальні пробки. Вони виконані зі спеціального матеріалу, який не боїться деформацій. До пробці приєднана довга трубка і ручний насос. Завдяки такій системі анальна пробка розширюється за допомогою ручного регулювання повітря всередині іграшки.

розширювати анальні пробки додадуть гостроти в ваші відносини. Вони можуть використовуватися як для самостійної мастурбації, що дуже зручно завдяки довжині трубки, так і для спеціальної підготовки до подальшого анального сексу. Така незвичайна прелюдія дозволить налаштуватися на секс з ще більшим задоволенням. Цікаво й те, що змінювати розмір анальної пробки можна безпосередньо всередині анального отвору. Погодьтеся, досить цікавий бонус.

Розмір анальної пробки з можливістю розширення може бути абсолютно будь-який. Його регулювання залежить тільки від ваших бажань і можливостей. Такі іграшки підійдуть як початківцям, так і дуже досвідченим поціновувачам анального сексу. Головне правильно розрахувати свої можливості і не поспішати зі зміною розміру.

Якщо ви не дуже досвідчені, краще міняти розмір повільно, даючи анусу звикнути і розслабитися. У разі ж, коли ви практикуєте регулярно анальний секс, змінювати розмір можна трохи швидше і прямо всередині анального отвору. Це додасть гостроти звичного розваги.

Використовувати анальні іграшки з розширенням рекомендується із застосуванням великої кількості анальних мастил і лубрикантів. Мастило сприяє легкому проникненню і убезпечить вас небажаних пошкоджень і травм. Правильно виконуючи основні вимоги по експлуатації розширюють анальних іграшок, ви кожного разу будете відчувати яскравий і бурхливий оргазм. А правильний догляд за іграшками продовжить термін їх експлуатації.

x
контент