Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Анальні іграшки: Для початківців

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Анальні іграшки для початківців - це відмінний спосіб випробувати нові грані сексуального життя. Якщо ви бажаєте випробувати невипробувані раніше анальний секс, але боїтеся або не знаєте з чого почати, на допомогу прийдуть іграшки для новачків. Асортимент таких іграшок дуже великий. Це можуть бути невеликі вібратори з різними розширниками. Не варто відразу використовувати занадто великі розширювачі. Це може вам нашкодити і не принесе того задоволення, яке ви очікуєте.

Ряд анальних іграшок для початківців розширюється кількістю різноманітних анальних пробок. Їх розмір також підбирається індивідуально. Використовуючи анальні вібратори і пробки дуже важливо змащувати їх спеціальним анальним лубрикантом. Це допоможе уникнути вам неприємних відчуттів і мікротравм.

Використовувати анальні пробки можна як безпосередньо перед сексом, так і заздалегідь. Ви можете вставити невелику пробку вранці і міняти її на більший розмір протягом всього дня. Таким чином ви вже будете готові до анального сексу в потрібний момент.

Розробники секс-іграшок рекомендують новачкам купувати кілька анальних пробок різних розмірів, це дозволить поступово звикати до чужорідного предмету без неприємних відчуттів.

Ще одним видом сексуальних іграшок для початківців стають анальні кульки. Так само як і пробки, анальні кульки можуть бути різних розмірів. Вони можуть бути на жорсткому стрижні або мати вигляд бус. Анальні кульки відрізняються від вагінальних меншим розміром, але великою кількістю. Деякі анальні кульки для початківців можуть мати зміщений центр ваги. Під час руху це створює ефект вібрації.

Анальні кульки рекомендується застосовувати з анальними мастилами та лубрикантами. Після використання їх варто ретельно промити спеціальним розчином або бактерицидним милом.

При правильному використанні і якісному догляді анальні іграшки для початківців прослужать вам довгий час. Вони можуть стати як інструментом для повноцінного анального сексу, так і своєрідною прелюдією до нього. Але, в будь-якому випадку, вони подарують вам безліч незабутніх моментів і урізноманітнюють вашу сексуальне життя.

x
контент