Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Анальні іграшки: На присосці

Якщо ви вирішили випробувати нові відчуття і зазнати всі грані вашої насолоди в анальному сексі, зверніть свою увагу на анальні іграшки на присоску. Це урізноманітнює ваші звичні відчуття. Анальні іграшки на присоску представлені анальними пробками.

Від класичної анальної пробки анальні пробки на присоску можуть відрізнятися трохи більший розмір. Але головною відмінністю є наявність присоски на підставі такої пробки. Це дозволяє використовувати анальну пробку в якості своєрідного фалоімітатори. Завдяки потужній присосці анальну пробку можна прикріпити до практично будь-якій поверхні. Її можна використовувати навіть у ванній. Прикріпивши анальну пробку на дно ванни ви зможете насолоджуватися сексом під час водних процедур. Також анальну пробку можна прикріпити на стінку душової кабінки, це зробить процес мастурбації в душі ще більш вражаючим.

При використанні анальних іграшок на присосках рекомендується користуватися мастилами та лубрикантами. Це позбавить вас від небажаних наслідків і подарує нові можливості.

Анальні іграшки на присоску можуть відрізнятися матеріалом, розміром, формою і дизайном. Класичним варіантом є анальні пробки конусоподібної форми. Деякі дизайнери роблять пробки різних, часом химерних, форм. Іноді вони можуть мати форму кулі або декількох невеликих кульок на жорсткому стрижні. Такі незвичайні форми сприяють додаткової стимуляції.

Анальні пробки на присоску можуть мати на своїй робочій поверхні невеликі пухирці або відростки. Це урізноманітнює анальні гри і зробить відчуття від процесу яскравіше. А, завдяки різноманітності матеріалів, з яких вони виконуються, ви маєте дуже широкий вибір анальних іграшок.

Для того, щоб ваші анальні іграшки прослужили вам довше і принесли більше незабутніх годин насолоди, їм потрібен спеціальний догляд. Після експлуатації промийте їх мильним розчином або спеціальним дезинфікуючим засобом, висушіть і зберігайте в темному місці в дали від прямих сонячних променів.

x
контент