Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Анальні іграшки: Для носіння

Якщо простий анальний секс вам вже приївся і ви хочете якось урізноманітнити ваше сексуальне життя, варто звернути свою увагу на такі анальні іграшки, які призначені не тільки для мастурбації, але і для носіння.

Анальні пробки для носіння практично не відрізняються за зовнішнім виглядом від класичної анальної пробки і покликана виконувати всі ті ж функції, що і звична анальна іграшка. Єдина відмінність полягає в тому, що підстава анальної пробки для носіння дещо більше, ніж у її класичної попередниці. Це зроблено для зручності під час пересування. Завдяки більшій основи ви можете не турбуватися, що пробка випаде в самий невідповідний момент.

Анальна пробка для носіння може стати прекрасним інструментом для нарощування збудження. Вставивши її вранці, ви цілий день будете відчувати приємне напруга і на час ваших любовних ігор будете у всеозброєнні. Така тривала прелюдія здатна порушити найпотаємніші бажання і подарує дуже незвичайні відчуття.

Анальні іграшки для носіння не мають ніяких обмежень ні за матеріалом виконання, ні по дизайну, ні за розмірами. Ви можете вибирати той варіант, який вам підійде найбільше. Силіконові пробки приємні на дотик і не принесуть вам непотрібного дискомфорту. Металеві анальні пробки швидко нагріваються і приймають потрібну температуру, що робить їх застосування максимально комфортним.

Наявність на підставі анальних іграшок додаткових утворень сприяє кращій стимуляції і зробить підготовку до анального сексу захоплюючої і незабутньою. Застосовувати анальні іграшки для носіння варто разом зі спеціальними анальними мастилами, це полегшить їх проникнення в анальний отвір і поліпшить якість мастурбації, не завдаючи при цьому пошкоджень. Після використання іграшку рекомендую промити теплою водою з бактерицидним милом або спеціальним розчином. При належному догляді анальні іграшки прослужать вам довгий час і принесуть необмежені задоволення. З анальними іграшками для носіння ви і ваш партнер відкриєте для себе нові яскраві грані задоволення.

x
контент