Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Клізми

Для того що б підготувати організм до комфортного, гігієнічному і головне безболісного анального сексу, ідеально підійде клізма. Купити виріб на сьогоднішній день абсолютно не складно, через стрімкий розвиток секс індустрії і величезної кількості інтим бутиків.

Основні переваги і завдання використання приладу


  • Отримати абсолютно гігієнічний, чистий і комфортний анальний секс.
  • Перетворити процедуру підготовки до анального проникнення в більш приємний і швидкий процес.
  • Можливість застосувати дане пристосування для різних сексуальних ігор з рідинами.
Також, якщо ви любите розваги "погарячіше", в каталозі магазина завжди доступні різні модифікації анального душа, купити який можна на дуже вигідних умовах. Замовлення і доставка товарів здійснюється на території Києва і всієї України. Подбайте про те, щоб ви і ваш партнер випробували насолоду.

Використання анальної клізми


Анальна клізма потрібна для очищення кишечника і розслаблення м'язів сфінктера. Таким чином, стимуляція анального отвору не принесе больових відчуттів або дискомфорту.

Ігри зі спринцеванием


Відкрити нові горизонти любовних утіх допоможе анальний душ. Сам процес включає в себе застосування і інших пристосувань, з якими так само можна ознайомитися в нашому каталозі. Набір допоможе перетворити звичайну підготовку до проникнення з клізмою, наприклад, в гру з домінуванням і підпорядкуванням. Все обмежується тільки вашою фантазією. Клізма ціна якої варіюється в діапазоні від 12 доларів - це ідеальне співвідношення якості і вартості продукції

x
контент