Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Анальний розширювач

Одне з головних помилок про секс іграшки говорить, що ними користуються тільки самотні дівчата, які хочуть компенсувати власне незадоволення товарами з секс шопу. Ця дурість змушує багатьох чоловіків обходити подібні магазини стороною, що негативно позначається на сексуальному житті, ставлячи хрест на будь-яких експериментах і еротичних розвагах. Але ж вирішити багато проблем і привнести нові нотки зможе анальний розширювач, куплений на сайті.

Анальна пробка - расшірітель.Что це таке?

Тема анального сексу частенько виявляється незачепленою, адже для подібного виду сексу необхідна підготовка. Надати тренування і розкріпачити жінку зможе анальна пробка розширювач.

Це секс іграшка представляє із себе гладке пристрій, приємне на дотик. Для зручності виробники нагороджують розширювачі спеціальними фіксаторами, які не дозволяють йому випасти або провалитися всередину. Вузька і гладка частина пробки призначена для введення, виступаюча частина невелика і не заподіює хворобливих відчуттів.

Як використовувати?

Щоб отримати результати недостатньо просто купити анальний розширювач, необхідно правильно використовувати товар. Вводити анальну пробку рекомендується поступово і повільно, дозволяючи звикнути до відчуттів. З першого разу розтягнути анальний отвір не вийде, тому подібні дії необхідно повторювати протягом деякого часу.

Для безболісного анального сексу рекомендується підібрати анальний розширити співпадає з розміром статевого члена, інакше з'являється ризик недостатньо розтягнути партнера і доставити йому хворобливі відчуття під час анального сексу.

Поради

Кілька порад допоможуть звести до мінімуму неприємні відчуття під час використання.

1. У перші рази вводити анальну пробку краще самостійно. Навіть якщо партнер жадає допомогти, розумніше довірити початковий етап дівчині. Вона зможе контролювати процес, не допускаючи поява хворобливих відчуттів. 2. Для анального розширювача необхідно використовувати мастило. Це запобіжить поява тріщин і внутрішніх розривів. Краще використовувати не природне змащення, а спеціалізовану, на водній основі. 3. Для поліпшення ефекту пробку можна залишити всередині. У перші рази краще скоротити до мінімуму, зате потім носити розширити можна тривалий час. Завдяки своїй структурі іграшка не буде падати і надійно закріпиться всередині. Для привнесення різноманітності в сексуальне життя не обов'язково вивчати форуми, відвідувати курси по розкриттю сексуальної аури і намагатися знатися любов в екстремальних умовах. У нас величезний асортимент і вам досить знайти підходящі анальні розширювачі, купити і насолоджуватися новими відчуттями в ліжку!

x
контент