Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Анальний хвостик

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Хто сказав, що дорослі не грають в ігри? Особливо, якщо ці ігри сексуального характеру. А, яка гра без відповідного костюма? Анальний хвостик і стане тим «костюмом», який ви зможете приміряти на себе, щоб зіграти зі своїм партнером або партнеркою в рольову гру, збуджуючу ваші еротичні фантазії і бажання. При цьому, саме сексуальні ігри, в яких один з партнерів бере на себе роль тваринного, користуються підвищеним інтересом. (Вжитися в образ йому допоможе анальна пробка хвостик)

Сам же по собі анальний хвіст - різновид пробки для анальних секс розваг. Але, на відміну від простих варіантів анальних пробок, одну його сторону прикрашає пухнастий або не дуже хвіст тварини. Вставляючи таку пробку в анальний отвір, ви можете відчути себе саме таким «звіром», і завести вашого партнера або партнерку, пропонуючи приборкати неслухняне тварина.

Переваги використання анального хвостика

Анальна пробка у вигляді хвоста має масу переваг використання, і ми пропонуємо вам дізнатися про них перш, ніж ви почнете перегортати віртуальний каталог, щоб замовити таку секс іграшку. До таких переваг можна віднести: Підготовку анального отвору в якісному анального сексу з глибоким проникненням. Приємні відчуття під час анальної стимуляції, поки ваш хвостик вставлений в анальний отвір. Створення відповідного антуражу для рольової гри. Можливість випробувати яскраві відчуття від подвійного проникнення. Приємна ціна за висококласні еротичні задоволення. Відмінний спосіб завести свого партнера і додати градуса в ваші сексуальні відносини.

Як бачите, анальний хвіст - іграшка з секретом, і ви можете разом зі своїм партнером спробувати розгадати всі ці секрети, і навіть можливо зробити свої відкриття. Якщо раніше такі іграшки для анального сексу були затребувані тільки на Заході, то сьогодні Україна, і зокрема Київ - відкривають їх для себе.

Де і як купити анальний хвостик

Хочете побешкетувати, зображуючи лисичку або зайчика, а може бути непокірну конячку? Шоп сексуальних іграшок banana.ua пропонує вам купити анальну пробку з хвостиком вже прямо зараз. Вартість іграшки - доступна, доставка - швидка, а відчуття, які ви можете купити для себе, набуваючи анальний хвостик - надзвичайно яскраві. Зіграйте в дорослі ігри з анальним хвостиком, відкрийте для себе новий рівень сексу.

x
контент