Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Анальні кульки

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • >|

Анальні шаріки - секс іграшка, призначення якої полягає в стимуляції ерогенних точок в області ануса. Такі шаріки можуть бути як однакового, так і різного діаметру, і з'єднуватися вони один з одним за допомогою гнучких або жорстких перемичок. Найчастіше анальні шаріки виготовляються з латексу або силікону.

Для того, щоб зрозуміти, чи подобається вам ця іграшка і ті відчуття, які вона приносить, ви можете її купити і спробувати випробувати, не забувши запропонувати випробування нового секс гаджета своєму партнерові або партнерці.

Призначення анальних шаріків

Секс іграшка призначається для введення через анальний отвір в пряму кишку. Завдяки її введенню і вилучення звідти плавно або різким ривком відбувається стимуляція ерогенних зон, розташованих в області сфінктера. Це доставляє незабутні яскраві відчуття, сприяє наростанню сексуального збудження і допомагає досягти оргазму.

За допомогою цього секс гаджета ви також можете не тільки отримати задоволення, але і підготувати м'язи сфінктера до анального сексу. Ціна на шаріки для анальних утіх більш ніж доступна - ваші задоволення коштують набагато дорожче. Переконайтеся в цьому, спробувавши нову іграшку.

Як правильно використовувати анальні шаріки

1. Якщо ви вирішили купити анальні шаріки, вам також необхідно подбати про придбання спеціального мастила, яка зробить використання секс іграшки більш приємним і менш травматичним. Так як, на відміну від піхви, анальний отвір позбавлене можливості виділяти природне змащення. Тому, не забудьте переглянути каталог, і замовити таке мастило, щоб отримати більше приємних відчуттів. 2. Якщо ви вирішили купити анальний ланцюжок, і він виготовлений з латексу - вибирайте мастило на водяній основі. 3. Деякі виробники анальних шаріків, які постачають їх до Києва, рекомендують використовувати секс іграшку, надівши на неї попередньо презерватив. Зверніть на це увагу.

Де придбати анальні шаріки

Анальні буси купити за доступною ціною, ви зможете скориставшись сервісом нашого віртуального секс шопу. Вартість анальних шаріків доступна, секс шоп пропонує не тільки широкий вибір різновидів такого еротичного гаджета, але і його доставку в будь-яку точку по Києву і Україні. Якщо вас цікавить доставка в будь-яку точку країни - посилка з вашої еротичної іграшкою буде доставлена в максимально короткий термін.

Відкрийте для себе світ чуттєвих насолод, і поповните свою колекцію анальних іграшок анальними бусами.

x
контент