Меню
Выбор языка: RU lang

Заказать обратный звонок

Заказать обратный звонок

Книга «Двоє в ліжку, не рахуючи коханців. 18+»

Книга «Двоє в ліжку, не рахуючи коханців. 18+»
Цена:
229 грн
Купить
Наличие:
в наличии
Рейтинг:

Заказ в 1 клик

  • Код товара:

    DKF-404Доставка
Стоимость - 20 грн.
Доставка - Сегодня


Оплата:
Наличными, Наложенный Платеж, Visa/MasterCard, WebMoney

Описание товара

«Двоє в ліжку, не рахуючи коханців. 18+» — це автобіографічна історія життя немоногамної сім’ї. В цій книзі авторка розказує про свій багаторічний досвід поліаморного шлюбу. Про відносини із чоловіком, коханцями і коханками. Про секс та почуття, про вірність та зраду, про те як легко втратити себе, та про зворотню сторону сексу. Так, в книзі багато відвертих сцен. Але ще більше — чесних почуттів. 
Книга, котру не брали в роботу видавництва. Від співпраці відмовлялись типографії.  Вона, викликала інтерес, але лякала відвертістю і тематикою.

Не дивлячись на кількість відвертих сцен, ця книга не про секс. Тут про живі почуття жінки, котра вміє кохати. На сторінках книги можна зустріти все: любов, почуття, відносини, підтримку, заборонений секс, біль, ризик… «Двоє в ліжку, не рахуючи коханців. 18+» — це книга, в якій читач зустрічається зі своїми прихованими бажаннями. Книга, котра викликає злість, роздратування, здивування, збудження, сором, осудження і прийняття себе. Ця книга розхитує звичні границі дозволеного і будить внутрішній діалог.


Отзывы о товаре

Отзывов нет

оставить отзывРекомендуемые категории

x
контент